InFirmy.cz

Auto-moto Autoservisy
3 955

Autoopravna -MARA-

K Letišti 670, 339 01 Klatovy

Naše firma provozuje pneuservisu.

Provádíme opravy automobilů, měření emisí i přípravy na STK.

Zajiťujeme LPG přestavby automobilů, prodej přívěsných vozíků.

M.I.D.S Auto s.r.o.

Nikoly Vapcarova 3273/6, 143 00 Praha - Modřany

Poskytujeme veškeré služby autoservisu a pneuservisu včetně diagnostiky, geometrie náprav, přípravy na STK a měření emisí. Dále provádíme karosářské a autolakýrnické práce.

Autoslužby UH, s.r.o.

Tř. Maršála Malinovského 473, 686 01 Uherské Hradiště

Společnost Autoslužby UH, s.r.o. byla založena v roce 2012 jako nástupce autoservisu provozovaného fyzickými osobami obou současných společníků. Nejedná se tedy o úplně nový subjekt, který nemá na co navázat. Zkušenosti s opravami motorových vozidel nashromážděné za dobu více jak deset let nyní majitelé zúročují v kvalitnějších a odbornějších službách svým zákazníkům. Jelikož jsou moderní automobily stále složitější a komplikovanější stroje, rozšiřuje se neustále i rozsah nabízených služeb o údržbu a opravy nových, stále častěji se objevujících bezpečnostních i komfortních prvků výbavy vozidel.

Jaroslav Ulrich - autoservis

Dolní Březinka 74, 582 91 Světlá nad Sázavou

Poskytujeme kompletní služby v oblasti autoservisu a pneuservisu pro osobní a užitková vozidla.

Provozujeme také autopůjčovnu.

Nabízíme odtah porouchaných nebo havarovaných vozidel v celém Kraji Vysočina.

Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí

Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zajišťujeme MHD Vrchlabí, veřejnou a zájezdovou autobusovou dopravu, linky Praha – Krkonoše, sezónní turistické linky a cyklobus.

Zajišťujeme také mezinárodní kamionovou dopravu, servis nákladních vozidel i prodej náhradních dílů.

JSA geometrie Brno

Hviezdoslavova 545/41, 627 00 Brno

Naše firma zajišťuje měření a seřízení geometrie kol osobních automobilů a kontrolu stavu nápravy.

Měření provádíme na osmi senzorové laserové geometrii.

AUTOOPRAVNA KFK s.r.o.

Halasova 402/7, 703 00 Ostrava

Zajišťujeme pneuservis a servis osobních a dodávkových vozidel všech značek.

Dále provádíme karosářské práce, přípravu vozidel na provedení STK, diagnostiku motoru a elektroniky, elektropráce, servis, desinfekci a plnění klimatizací, výměny olejů a filtrů, tlumičů, brzd a výfuků.

Petr Procházka - Autobaterie Procházka

Brněnská 404, 664 42 Modřice

Prodej autobaterií, bezplatný servis po dobu životnosti námi dodávaných baterií a bezplatné měření dobíjení. Zajišťujeme doplnění elektrolytu, montáž a demontáž použitých baterií včetně následné likvidace.

ZLINER s.r.o.

třída Tomáše Bati 283, 763 02 Zlín

V rámci vývoje trhu osobní dopravy jsme rozšiřovali jednotlivé služby od původního zaměření na opravy autobusů a s tím úzce související činnosti (prodej náhradních dílů, servis) do současné podoby, kdy našim klientům poskytujeme komplexní služby v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy. Mezi stěžejní činnosti společnosti Zliner v současnosti patří celkové i částečné opravy a přestavby autobusů a trolejbusů, prodej náhradních dílů.

Hovorka - Autodoprava, autoservis, pneuservis

Hradešín 145, 282 01

Zajišťujeme kompletní servis osobních a užitkových vozů. Provádíme výměny olejů, kapalin i tlumičů, opravy motoru i přípravu vozidel na STK. Nabízíme plnění a údržbu klimatizace pro všechny druhy vozů včetně autobusů a nákladních vozů. Provozujeme také pneuservis.

Hebík Transport s.r.o.

Jaselská 635, 375 01 Týn nad Vltavou

Společnost Hebík Transport s.r.o. se specializuje na přepravu zboží s kontrolovanou teplotou. Náš vozový park tvoří 50 tahačů zn. VOLVO, MERCEDES-BENZ a SCANIA společně s mrazírenskými návěsy značky SCHMITZ na 33 europalet. Návěsy jsou vybavené digitálním zapisovačem teplot, příčkami, které umožňují rozdělit ložnou plochu na dvě části a naložit tak zboží, které vyžaduje různé teplotní režimy.

Laureta AUTO a.s.

Nádražní 307, 293 01 Mladá Boleslav

Jsme autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA.

Poskytujeme nabídku servisních služeb včetně lakýrnických a klempířských prací.

Zajišťujeme také pojištění a financování.

DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o.

Karlov 1119, 594 01 Velké Meziříčí

Zabýváme se dovozem, výkupem a prodejem nákladních, užitkových, speciálních automobilů, návěsů a přívěsů. K dispozici je mycí linka pro nákladní vozidla.

JIŘÍ HEINZ s.r.o.

9. května 2901/113, 750 02 Přerov

Prodáváme nové vozy Suzuki. Zajišťujeme servis a opravu osobních i terénních automobilů Suzuki. Záruční a pozáruční servis. Prodej předváděcích vozů, náhradních dílů a autodoplňků Suzuki. Ruční čištění i mytí vozidel, služby pneuservisu. Prodáváme nový model Suzuki Vitara.

Autoservis Dolina

Kudlovice 292, 687 03 Kudlovice

Provádíme opravy automatických převodovek, dekarbonizace motoru, vyčištění PDF filtrů, diagnostika vozidel CHRYSLER, VOYAGER, JEEP, GRAND.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!