InFirmy.cz

Dřevo, sklo a plasty Sklo a sklenářské práce
801

PRIMAGLASS spol. s r.o.

K Zámečku 448, 415 10 Teplice

Orientujeme se zejména na ohýbání plochého skla a na výrobky z ohýbaných skel. Díky dlouholeté činnosti v oboru zpracování skla dnes společnost může nabídnout nejenom výrobky z ohýbaných skel, ale i speciální vícevrstvá skla , skla s barevnými foliemi, kusovou výrobu autoskel s homologací atd.

Nabízíme:

  • ohýbaná skla
  • plochá skla
  • autoskla
  • zpracování skla
  • montáže

Lodzie - Prejda s. r. o.

Haškova 2363/6, 746 01 Opava - Předměstí

Provádíme zasklívání lodžií, balkónů, zimní zahrady, hliníkové i ocelové zábradlí, stříšky, žaluzie, prádelní sušáky, posuvné interierové stěny.

Heinz Glas Decor s.r.o.

Soukenná 556, 351 24 Hranice

Nabídka dekorování skleněných flakonů technologií sítotisku, horké ražby, postřikováním, lakováním a metalizováním. Výroba a prodej skleněných flakonů pro kosmetický a parfumerský průmysl.

Michal Kysilka - sklenářství

Nádražní 90, 584 01 Ledeč nad Sázavou

Poskytujeme sklenářské práce. Zaměřujeme se na rámování a paspartování včetně pískování skel i zrcadel. Nabízíme skla čirá, kouřová a ornamentní. Prodáváme také drátoskla, izolační dvojskla a další. Specializujeme se i na akvária, terária, fazetování, vrtání, broušení, řezání a jiné.

Jiří Metela - Polydesign

Šedesátá 7046, 760 01 Zlín

Naše firma zajišťuje zakázkové výrobky z plexiskla PMMA.

Universum Praha

Nikoly Vapcarova 3177/22, 143 00 Praha - Modřany

Poskytujeme zasklívání lodžií. Snižujeme náklady za vytápění až o 35%. Dále pak snižujeme hlučnost, poskytujeme ochranu proti dešti, větru, prachu, sněhu, zlodějům a holubům. Díky našim službám můžete celoročně využívat balkon nebo lodžii.

AGC Processing Teplice a.s.

Za drahou 462, 415 03 Teplice

Společnost AGC Processing Teplice a.s. člen AGC Group nabízí komplexní řešení. Zabývá se zpracováním plochého skla s širokým využitím nejen ve stavebnictví, ale i v dopravním průmyslu. Základní produkty jsou izolační zasklení, zasklení pro veřejné budovy, ale i sklo pro interiérové aplikace

VD glass s.r.o.

Lidečko 227, 756 12 Horní Lideč

Výroba izolačních dvojskel a trojskel, prodej a opracování plochého stavebního skla, skleněné příčky a dverě, montážní práce.

Skleníky Bureš

Kaplanova 1763/1, 767 01 Kroměříž

Výroba a prodej skleníků a zastřešení bazénů z hliníku a z polykarbonátu, vchodové stříšky, zasklívání lodžií a balkónů, kompletní výroba a zastření pergol a zimních zahrad.

Dále prodáváme hliníkové profily a polykarbonátové desky.

OPTIMI, spol. s r.o.

Dubečská 74/4, 100 00 Praha - Strašnice

Optimi® - zasklívání lodžií a balkónů

Firma vyrábí a montuje bezrámový otočný zasklívací systém Optimi Kvadro. Jedná se o velmi používaný zasklívací systém na trhu, který vyniká dlouhou životností (cca 30 let), snadnou obsluhou a minimální údržbou. S velkým úspěchem jej montujeme od roku 1994.

Licenční výrobce bezrámového zasklívacího systému pro lodžie domů dle světového patentu WO 89/05389. Držitel Certifikátu jakosti ČSN ISO 9001: 2009.

GLASSBEL, spol. s r.o.

Hornická 780, 357 09 Habartov

Vyrábíme technická a hodinová skla, mikroskla, zrcadlová skla, zrcadla a malou galanterii (zrcátka kabelková, stolní, zvětšovací).

Dále vyrábíme tabulová a speciální skla.

ALUMISTR SE

U Výzkumu 603, 664 62 Hrušovany u Brna

Vyrábíme hliníkové systémy pro stavebnictví a specializujeme se zejména na konstrukce zábradlí a zasklívací systémy pro balkóny a lodžie. Systémy nabízíme jak v rámovém, tak bezrámovém provedení.

Součástí výrobního programu jsou i konstrukce altánů, zimních zahrad a přístřešků rodinných domů, interiérové prosklené stěny a příčky či atypické konstrukce z hliníkových profilů přizpůsobené konkrétním představám zákazníka.

CHEOPS

Saskova 1656, 272 01 Kladno

Družstvo Brilant

Ladova 3526/26, 466 05 Jablonec nad Nisou

Naším oborem je zpracování plochého skla a zrcadel, pískováním a leptáním skla a zrcadel. Výroba akvárií, terárií, floárií a skleněných vitrín.

STABOS, spol. s r.o.

Bohuslavice u Zlína 283, 763 51 Bohuslavice u Zlína

Naše zimní zahrady Four Seasons patří k těm nejlepším na našem trhu.

Dále Vám můžeme dodat hliníková okna, dveře, fasádní, požární a posuvné systémy vyráběné z belgického systému ALIPLAST.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!
Katalog si právě prohlíží 314 lidí.