InFirmy.cz

Hlavní strana Stroje, strojírenství a kovovýroba
14 249

Ing. František Hendrych - EKO PROGRAM

Podnikatelská 601, 190 11 Praha - Běchovice

Poskytujeme komplexní služby od návrhu konstrukce formy, zhotovení, odzkoušení formy, až po výrobu plastových dílů. Zajistíme generální opravy či oživení nefunkčních forem.

Techem, spol. s r. o.

Služeb 256/5, 108 00 Praha - Malešice

Společnost Techem stojí jakožto přední mezinárodní dodavatel energetických služeb za perspektivním tématem – efektivním a hospodárným využíváním energie a vody.

Naším posláním nadále zůstává odlehčit vlastníkům nemovitostí, správcům a obyvatelům od vysokých nákladů za spotřebu tepla a vody. Současně tak šetříme veškerou energii a zachováváme zdroje.

TEVCO, s.r.o.

Toveřská 120/6, 779 00 Samotišky

Vývoj, výroba a automatizace dopravníků, dopravníkových systémů, transportní a manipulační techniky na zakázku.

Dopravníky pásové, článkové, drátěné, válečkové, speciální.

Marting, s.r.o.

Filipinského 59, 615 00 Brno

Hlavní činností firmy je konstrukce, výroba, montáž a servis dopravníkových, přepravních a manipulačních zařízení včetně plně automatizovaných linek pro různá odvětví průmyslu. Nabízíme nejvhodnější zákaznická a konstrukční řešení, krátké dodací lhůty a optimální ceny při zachování vysoké užitné hodnoty výrobků. Jsme připraveni s Vámi spolupracovat na zvyšování efektivnosti Vaší výroby a kontroly jak v oblasti malé mechanizace, tak v oblasti plné automatizace výroby, montáže a kontroly a taktéž v oblasti optimalizace provozních nákladů.

Dveře Sázavský S - GAL, s.r.o.

Pertoldova 906/3, 143 00 Praha - Modřany

Dodáme a namontujeme dveře vstupní, bezpečnostní, interiérové, otočné, posuvné na stěnu i do stěny, lamelové skládací, zvukoizolační, protipožární kouřotěsné, celoskleněné či vchodové masivní.

Poskytujeme dodávky na klíč, poradenství, záruční i pozáruční servis.

Katrmont s.r.o.

Klostermannova 675, 342 01 Sušice

Šicí dílna s nabídkou výroby pracovních oděvů a textilu. Nabízíme deky, polštáře či povlečení, zástěry i kuchařské rondóny, trička a tepláky včetně nadměrných velikosti. Poskytujeme náhradní plnění.

Provádíme montáže ocelových konstrukcí, opláštění a nátěry plechových střech, práce s vysokozdvižnými plošinami, čištění a nátěry průmyslových i zemědělských objektů či malování hal. Nabízíme práce s horolezeckou technikou. Pronajímáme vysokozdvižné plošiny do 13 m.

TAMTRON s.r.o.

Vodárenská 699, 278 01 Kralupy nad Vltavou

Zajišťujeme výrobu, prodej a servis průmyslových vah a vážních systémů - silniční, kolejové, plošinové a pásové váhy, měření kolových/nápravových zatížení, váhy pro kolové nakladače, bagry a nákladní automobily, jeřábové váhy, couvací senzory a kamery.

RS servis - likvidace odpadů

Petra Bezruče 128, 273 03 Stochov

Poskytujeme služby nejen velkým i malým stavebním firmám, městským a obecním úřadům, ale také občanům a drobným živnostníkům.

GEMAX s.r.o.

Lipová alej 752, 695 01 Hodonín

Dodáváme speciální technologické zařízení s různým stupněm automatizace, které podle přání zákazníka zajišťujeme buď kompletně nebo v užším rozsahu, a to v provedení jednotlivých pracovišť či celých linek.

LOŽISKA MĚLNÍK s.r.o.

Kokořínská 3566, 276 01 Mělník

Naše společnost nabízí valivá, kluzná, kloubová, upínací ložiska, ložiska na Fabii, klima a in-line brusle, válečkové řetězy, řetězová kola, klínové a rozvodové řemeny.

Prodáváme sortiment značek HENKEL, Loctite, Pattex.

Zajišťujeme i montáž.

MENCL GUSS s.r.o.

P.O.Box 31, 413 01 Roudnice nad Labem

Naše slévárna vyrábí především odlitky z oceli, tvárné a šedé litiny. Dodáváme odlitky do automobilového, strojírenského a železničního průmyslu po celém světě. Nabízíme kompletní služby v oblasti výroby modelových zařízení, CNC opracování odlitků a defektoskopické zkoušky.

FERRO OK,spol.s r.o.

Radlík 1, 254 01 Jílové u Prahy

Dodavatel a výrobce jeřábů nabízí kompletní služby - výroba mostových podvěsných, portálových, sloupových a konzolových jeřábů. Speciality na míru. Vyrobíme ocelové konstrukce, výrobní haly a jeřábové dráhy.

Vidle

J.A.D. TOOLS s.r.o.

Uničovská 1324/21, 784 01 Litovel

Velkoobchodní prodej nářadí na zahradu, farmu i do dílny. Exkluzivní dodavatel postřikovačů zn. KWAZAR pro Českou republiku a Slovensko.

Výrobce hliníkových lopat, stavebních a zahradních koleček, komínových dvířek

V našem sortimentu naleznete nářadí jako je kosa, srp, vidle, lopata, rýč, krumpáč, pozinkované vědro, stavební vědro, maltovník, sekera, pilka, motyka, hrábě, postřikovač, stavební kolečko. Dále u nás zakoupíte poštovní schránky, regály, kompostéry, popelnice, sudy na vodu a kvas, stavební míchačky.

MK - MONTOP, s.r.o.

Hlavní 594, 687 25 Hluk

Nabízíme vodoinstalatérské a topenářské práce. Zabýváme se instalací zařízení na využívání solární energie. Zajišťujeme kompletní rozvody vody a kanalizace, montáž veškeré sanitární techniky, rekonstrukce bytových jader. Provádíme montáž topení. Nabízíme kompletní sortiment instalatérských potřeb.

JIHOKR s.r.o.

Karlova 933/7, 614 00 Brno

Provádíme výškové práce za pomocí vysokozdvižných plošin.


Poskytujeme zapůjčení techniky. Nabízíme nátěry stožárů, kácení stromů, odstraňování námrazy, instalace a údržbu veřejného osvětlení, umisťování reklamních ploch a plakátů. Montujeme antény i střešní prvky.

Dále nabízíme monitoring staveb,recyklačních dvorů,natáčení akcí pomocí dronu.

Služby jsme rozšířili o ostrahu objektů a hlídaní osob.

Nabíráme nové zaměstnance. Přidejte se k nám! Více informací.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!