InFirmy.cz

Hlavní strana Stroje, strojírenství a kovovýroba
14 378

Profi Schierer s.r.o.

Skladová 551/9, 326 00 Plzeň

Jsme velkoobchod se stavebním materiálem, půjčujeme nářadí.

Nabízíme stavebniny a veškerý stavební materiál, tepelné izolace a hydroizolace.

HPH servis spol. s r.o.

Kunín 182, 742 53 Kunín

Středisko požární ochrany zabezpečuje veškeré služby týkající se servisu protipožárního zařízení a požární bezpečnosti staveb. Prodej hasicích přístrojů. Montáž požárních hydrantů, protipožárních dveří, stěn a uzávěrů včetně revizí a oprav. Školení.

Par­ker Han­ni­fin Sales CEE s.r.o.

Poděbradská 1005, 289 12 Sadská

Hydraulické a pneumatické systémy a prvky, agregáty, elektromechanické systémy, hydromotory, pohony, rozvaděče, šroubení, hadice, přípojky, ventily a solenoidové ventily, válce, těsnění, filtry, sušiče, kompresory, technické plyny.

Servis - Centrum CZ s.r.o.

Strojírenská 2298, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Jsme specializovanou opravnou návěsů, přívěsů a zejména komunálních nástaveb pro sběr domovního odpadu.

Dlouhodobé a velké zkušenosti našich pracovníků, solidní technické zázemí, spolehlivý servis, přímá spolupráce s výrobci nástaveb, zapůjčení techniky, široký sortiment náhradních dílů.

Dále nabízíme zapůjčení komunální techniky, aut a vyklápěčů. Umíme nabídnout zajímavé ceny.

Plošiny - Liberec s.r.o.

Rumjancevova 65/20a, 460 01 Liberec

Zabýváme se pronájmem pracovních plošin určených pro výškové práce jako je například prořezání stromů, montáž světelných reklam, montáž billboardů a spousty dalších prací.

Nabízíme plošiny nůžkové, kloubové, sloupové, halové i terénní.

VAVRUŠKA TRADE s.r.o.

Budovatelů 119, 538 43 Třemošnice

Zajišťujeme špičkový způsob odjehlování a odhrotování dílů po řezání laserem, plazmou, kyslíkem i po vysekávání na vysekávacím lise.

Dále zajišťujeme prodej manipulátorů, jsme výhradním zástupcem firmy LISSMAC pro ČR.

TRIAPEX EXPORT s.r.o.

Havlíčkova 307, 258 01 Vlašim

Nosným výrobním programem firmy TRIAPEX EXPORT jsou vertikální hadicové balicí stroje s možností balení od 1g dávky až do 20kg, plnicí stroje pro kapalné i kašovité produkty, pečící a smažící linky. Balicí stroje a plnicí stroje jsou vybaveny celou řadou standardních i speciálních dávkovačů, kontrolních vah a metal detektorů. Neďílnou součástí výrobní linek je automatizace, kartonovací stroje a robotizace.

GEOSA, spol. s r.o.

Souběžná 2763/15, 466 01 Jablonec nad Nisou

Zaměřujeme se převážně na dodávku a montáž střešních plášťů, výrobu a montáž ocelových konstrukcí a dodávku a montáže vzduchotechniky. Věnujeme se také montáži opláštění sendvičovými panely.

RUND s.r.o. - jeřábnické práce

Nádražní 904, 551 01 Jaroměř

AUTOJEŘÁB LIEBHERR LTM 1030-2.1 Nabízíme jeřábnické práce Jaroměř,Hradec Králové, Náchod a celá ČR. Jeřáb zapůjčíme i s obsluhou. Standardně pronájem jeřábu, možnost půjčit jeřáb. maximální nosnost : 55 tun maximální zdvih : 48 m maximální vyložení : 40 m

AUTOJEŘÁB Tatra 815 AD20

maximální nosnost : 20 t maximální zdvih : 25 m maximální vyložení : 22 m

AUTOJEŘÁB V3S maximální nosnost : 10 t maximální zdvih : 15 m maximální vyložení : 12 m

Jeřábnické práce jeřáby 35, 30, 20, 10 tun Zapůjčíme jeřáb v oblasti Jaroměř, Hradec Králové, Dvůr Králové, Náchod, Trutnov, dle dohody celé ČR. Obsluhujeme oblasti Jaroměřsko, Hradecko, Náchodsko, Trutnovsko

MH - KOVO, s.r.o.

Cerekvice nad Bystřicí 167, 507 77 Jičín

Firma MH - KOVO, s.r.o. byla založena v roce 1996 a jsme specialisté na zámečnické práce, vyrábíme ocelové konstrukce a díly pro slévárenství.

NATURA DK, a.s.

Turkova 1338, 504 01 Nový Bydžov

Výroba pracovních nástrojů pro traktory, náhradních dílů a komponentů pro sklízeče cukrové řepy.

Zakázková výroba hydraulických hadic a dopravníkových pásů.

Nabídka služeb čelními nakladači, obsluhu vlečky dvěma lokotraktory, čištění a nakládky cukrové řepy, aplikace kontaktních herbicidů.

ELVO - Johan, s.r.o.

Mlýnská zahrada 99, 294 41 Dobrovice

V posledních několika letech se zabýváme převážně montáží a servisem českých automatických kotlů od firmy EkoScroll na uhlí a dřevěné pelety.

Dále provádíme montáž / servis solárních systému od firmy Propuls Solar pro ohřev užitkové vody a přitápění topného systému.

Na požádání dokážeme zajistit vyvložkování, stavbu komínu včetně revize, přípojky plynu, domovní rozvody včetně projektu a revize.

Marting, s.r.o.

Filipinského 59, 615 00 Brno

Hlavní činností firmy je konstrukce, výroba, montáž a servis dopravníkových, přepravních a manipulačních zařízení včetně plně automatizovaných linek pro různá odvětví průmyslu. Nabízíme nejvhodnější zákaznická a konstrukční řešení, krátké dodací lhůty a optimální ceny při zachování vysoké užitné hodnoty výrobků. Jsme připraveni s Vámi spolupracovat na zvyšování efektivnosti Vaší výroby a kontroly jak v oblasti malé mechanizace, tak v oblasti plné automatizace výroby, montáže a kontroly a taktéž v oblasti optimalizace provozních nákladů.

ILD CZ s.r.o.

Železárenská 74, 272 01 Kladno

Výroba filtračních zařízení, ventilátorů, vynášecích systémů a vzduchotechnických potrubí.

Poskytujeme inženýring, poradenství, projekční činnost dodávku a montáže.

Garanční i pogaranční servis dodaných zařízení.

Servis může být prováděn jednorázově nebo celoročním provádění servisních prací.

Brabec Havlíčkův Brod

Šmolovi 184, 580 01 Havlíčkův Brod

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce.

Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis.

Zajišťujeme pronájem autojeřábů.

V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!