InFirmy.cz

Tisk, reklama a marketing Digitální tisk
489

Tiskárna Strakonice

Heydukova 315, 386 01 Strakonice

Zjišťujeme výrobu vizitek, svatebních oznámení, diplomů, letáků, katalogů, brožur, bloků, dopisních papírů, obálek, krabiček, puzzle, etiket, samolepek, pohlednic, map, reklamních materiálů a razítek do jedné hodiny.

TECOM paper s.r.o.

Toužimská 948/24b, 197 00 Praha - Kbely

K výrobě našich produktů používáme vysoce kvalitní digitální tisk (šíře materiálu až 516 mm !), flexotisk, knihtisk, horkou ražbu, klasický i laserový výsek. Tiskneme na papír, termopapír a fólie všech druhů.

Též vyrábíme visačky, štítky, cenovky, jízdenky, print etikety, registrační papíry, a další produkty z oblasti tisku a zpracování papíru.

Akcent tiskárna Vimperk, s.r.o.

Špidrova 117, 385 01 Vimperk

Zajišťujeme výrobu knih a brožur od tisku až po knihařské zpracování.

Provádíme digitální tisk malých nákladů knih již od jednoho výtisku, laminace, číslování, ražbu.

Dále zajišťujeme tisk vizitek, letáků, barevných katalogů, prospektů, manuálů, kalendářů.

Jsme otevření pro nové zákazníky.

Speed Press Plus a.s.

Přemyslova 830, 273 06 Libušín

Společnost SPEED PRESS vznikla v roce 1991 jako jedna z prvních firem, které se specializovaly na tehdy zcela neznámou oblast 3D reklamy.

Za léta své činnosti jsme dokázali spolu s ostatní konkurencí, že 3D reklama patří k ucelenému základnímu marketingovému mixu.

P - Print s.r.o.

U Náspu 476/5, 460 01 Liberec

Realizujeme rychlé a kvalitní zpracování sítotiskem, řezanou reklamu, samolepky, PE a papírové tašky a vizitky.

Dále nabízíme kalendáře, pf, potisky pracovních oděvů, triček a vlajek, reklamní tabule, hrnky a skleničky. Vyrábíme šerpy a stuhy různých délek a barev.

Tiskárna Václav Křupka

Kostelní nám. 942/1, 789 85 Mohelnice

Tiskárna byla založena roku 1991. Hlavním cílem bylo poskytovat v regionu tiskařské služby, zejména jednoduchého provedení, malonákladové a černobílé produkce. Důvod byl zcela jednoduchý - zaplnit existující mezeru na regionálním trhu.

Nyní vytváříme grafické návrhy, tiskneme do formátu 480 x 650 mm. Nabízíme tisk propagačních letáků, prospektů, plakátů, číslovaných katalogů, výročních zpráv, dopisních papírů, formulářů a tiskopisů, potisků obálek, vizitek a další.

NEON Burianová, s.r.o.

Špitálka 421/23a, 602 00 Brno

Navrhneme a vyrobíme reklamní označení Vaší firmy. Můžete si vybrat z celé škály možností. Od té nejsložitější až po jednoduché reklamní panely.

Vyrobíme Vám světelné nápisy a loga z 3D písmen, prosvětlené novým úsporným systémem LED diod anebo staré známé nápisy z neonových trubic. Do interiéru i exteriéru vyrobíme nesvětelné 3D nápisy z tvrzeného polystyrenu.

Dále nabízíme plexi písmo, neon písmo, prosvětlení LED diody, světelné panely, velkoplošnou reklamu, informační systém, signální trubice do výstražných svítidel. Tisk fotografie na plátno.

REK PLUS, s.r.o.

Střítežská 583, 572 01 Polička

Firmám nabízíme plný servis v oblasti reklamy a propagace. Zpracujeme pro vás logo a kompletní vizuální styl, doporučíme jeho aplikaci, zhotovíme jakékoliv tiskoviny, reklamní předměty, štítky, polepíme auta, prodejny, světelné reklamy, POS/PRO, veletržní expozice, jednoduše vše, co firma potřebuje pro svoji propagaci, a to v libovolném objemu v krátkých dodacích termínech. Naše služby však nejsou jen pro firmy, ale i pro vaši osobní kreativitu. Mimo standardních služeb, jako je barevný digitální tisk, velkoformátový tisk, výroba razítek, potisk textilu, triček, výroba kalendářů, pozvánek, přání, pohledů, atd., nabízíme také potisk interiérových tapet, reprodukce obrazů na plátně, podlahovou a okenní grafiku.

TISKÁRNA ŠIKI KYJOV

Havlíčkova 182/33a, 697 01 Kyjov

Provozujeme ofsetovou tiskárnu, grafické a profesionální foto studio.

Zajišťujeme digitální tisk, ofsetový tisk, tisk knih a časopisů.

Tiskneme do formátu B2 - katalogy, knihy, časopisy, brožury, kalendáře, vizitky, letáky, prospekty, skládačky, etikety.

Dokončující knihařské zpracování, linka V1, V2, laminace.

GEOPRINT s.r.o.

Krajinská 1110/2a, 460 01 Liberec

Geoprint s.r.o. je zaměřena na polygrafické služby včetně knihařských prací v regionu Liberecka. K tomu je vybavena špičkovými polygrafickými i digitálními tiskovými stroji, grafickými stanicemi i dokončovacími linkami a knihařskými stroji. Nabízíme ofsetový tisk ve formátech A2 a B2 včetně knihařského zpracování. Dále nabízíme kvalitní digitální tisk do max formátu SRA3.

Jiří Křístek - OFSITO s.r.o.

Třída Tomáše Bati 2116, 760 01 Zlín

Výhradní dovozce stolových digitálních velkoformátových UV flatbetových tiskáren JETRIX a ripovacího software CALDERA. Dále zajišťujeme záruční a pozáruční servis a poradenství tiskáren a tiskových strojů.

MACROWORLD s.r.o.

Řipská 1095/1, 101 00 Praha

Naši hlavní činností velkoplošný tisk, laminace, podlep na desky, rámování, skenování a DTP práce.

Druhý hlavní obor činností je nabídka velkoplošných rámovaných fotografií do firemních a privátních interiérů.

Jakub Snášel

Pod Kopcem 1569/1, 794 01 Krnov

Nabízíme potisk sítotiskem, sublimací a digitální technologii tisku.

Každá z těchto technik má jiná kritéria pro vyhotovení tisku.

MAKO print s.r.o.

Krmelínská 646/22, 720 00 Ostrava

Nabízíme malonákladový i velkoplošný tisk včetně dalších doplňujících služeb.

Zajišťujeme také grafické zpracování, výrobu řezané reklamy, aplikaci reklamy, výrobu reklamních a dárkových předmětů, výrobu prezentačních i reklamních systémů pro podporu prodeje, polepy automobilů a mnohé další.

Provádíme gravírování (rytí) kovových materiálů a výrobků z kovů. Používáme technologii vláknového laseru a CO2 laseru.

Nabízíme také potisk keramických hrnků a předmětů.

Miloslav Špunda - SIMI production

Haňovice 24, 783 21 Chudobín

Nabízíme tisknutí samolepek, PVC, skla, magnetických i statických fólií. Dále i provádíme sublimační potisk praporů, ubrusů, metráže, textilu, nažehlovaček i velkoplošný tisk. Mimo jiné nabízíme řezání oscilační hlavou skluznic, koberců a těsnění. Vyrábíme polepy aut, výloh a plastické nápisy.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!