InFirmy.cz katalog firem

Stavba a bydlení Tepelná čerpadla
777

Tepelná čerpadla, voda, topení - Jan Klouček

Mohelnice nad Jizerou 44, 294 13

Nabízíme kompletní služby v oboru voda, topení a tepelná čerpadla. Sídlem naší firmy je Mohelnice nad Jizerou, ale působíme v celém Středočeském kraji. Na trhu působíme již od roku 2008.

KLIMASTAR servis s.r.o.

Pírkova 5, 280 02 Kolín

Působíme v oblasti chladírenské techniky.

Řešíme problémy s chlazením, mrazením či klimatizací, popřípadě topením (tepelná čerpadla, solární systémy). Oblast naší působnosti zahrnuje veškeré průmyslové, zdravotnické aplikace, sklady, prodejny či kanceláře ale i domácnosti.

Hledáte práci?

Instalatér

 • České Budějovice
 • HPP
 • 30 tísíc Kč

INSTALATÉR/TOPENÁŘ

 • Brno-venkov
 • HPP
 • 35 — 35 tísíc Kč

Topenář

 • Rakovník
 • HPP
 • 20 — 32 tísíc Kč

Další nabídky: Kotelník, Topenář

ALLCOMP, a.s.

Zelená 65, 257 44 Netvořice

Vývoj a výroba elektronických zařízení. Nabídka řídicích jednotek, přístupových systémů a počítadel. Zajišťujeme zakázkovou výrobu na měření a dávkování vín. Dodáváme GPS ovládání a alarmy, stravovací systémy, senzory a snímače, světelné čepice, prodejní a průmyslové počítače.

All Klima Servis s.r.o.

V. Kl. Klicpery 720, 504 01 Nový Bydžov

Provádíme kompletní servis klimatizací a vzduchotechniky a revize požárních klapek. Klimatizace dodáváme výhradně od spolehlivých dodavatelů. Navrhneme pro vás ideální řešení, aby vzduchotechnika splňovala všechny vaše požadavky. Pro tepelná čerpadla zajišťujeme veškeré služby od návrhu po montáž.

AG Therm s.r.o.

Cidlinská 138/2, 460 15 Liberec

Provádíme montáž a servis chladicích systémů všech značek a jakékoliv velikosti. Chlazení, klimatizace, tepelná čerpadla.

AG AQUA GAS MONT SERVIS, spol. s r.o.

U splavu 271/10, 106 00 Praha

Zajišťujeme služby v oblastech voda, plyn, topení a kanalizace.

Zajišťujeme dodávky, montáže a servis.

AEF ACIMEX ELECTRONICS FULNEK s.r.o.

Štefánikova 248, 742 58 Příbor

Zaměřujeme se na projekce, výrobu, dodávky, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizací, odvlhčovačů, tepelných čerpadel a čističek vzduchu. Vyrábíme a dodáváme řídící moduly AEF. Provádíme měření a regulace.

AKSIKO s.r.o.

U soutoku 1159/3, 779 00 Olomouc

AISECO s.r.o.

Hájecká 14, 618 00 Brno

Specializujeme se na dodávky klimatizací pro Brno a okolí. Pomůžeme vám s výběrem, doporučíme nejvhodnější řešení.! Klimatizace zařizujeme jak pro firemní objekty a kanceláře v Brně, tak i pro domy a byty v Brně a okolí. Máme široký sortiment všech běžných i speciálních druhů klimatizací.

Prodáváme:

 • kompresorová tepelná čerpadla
 • klimatizace (nástěnné, kazetové, podstropní, mobilní) - solární systémy
 • fotovoltaika (krystalická a tenkovrstvá)
 • vzduchotechnika

FRESH AIR s.r.o.

Ořechov 193, 687 37

Specializujeme se na prodej a montáž klimatizační techniky, čerpadel a chladírenské technologie. Našim zákazníkům poskytujeme zpracování cenové nabídky a návrh technického řešení zcela zdarma.

Animatrans s.r.o.

Okružní 2615, 370 01 České Budějovice

Stěžejním programem naší společnosti je projekce, realizace, prodej a servis komponentů, ale i celých systémů potrubní pošty německého světového výrobce AEROCOM.

Naším druhým, avšak neméně významným programem jsou solární systémy vytápění a ohřevu vody a tepelná čerpadla, k využití jak v bytové výstavbě, tak i s komerčním využitím. Využijte našeho profesionálního poradenství v oboru obnovitelných zdrojů.

AIR CONIC s.r.o.

Otakarova 2002/10, 370 01 České Budějovice

Návrh, dodávka a montáž vzduchotechniky, rekuperace, centrálních vysavačů a klimatizace, mobilní klimatizace, tepelných čerpadel vč. servisních prací v rámci celé republiky, ale také prodej zvlhčovačů, odvlhčovačů a čističek vzduchu.

ARTEMIA, s.r.o.

Svatopluka Čecha 1616/42, 612 00 Brno

Alfaklima Brno, s.r.o.

Nerudova 1319/5, 664 51 Šlapanice

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem chladících systémů, klimatizací, vzduchotechnických zařízení a rekuperačních zařízení převážně značky TOSHIBA a DAIKIN pro rodinné domy a komerční objekty.

A-KLIMASTAV s.r.o.

Podnikatelská 565, 190 11 Praha

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

 1. Přednostní pozice ve vašem oboru
 2. Více nových zákazníků
 3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!