InFirmy.cz katalog firem

Stavba a bydlení Tepelná čerpadla
774

Tepelná čerpadla, voda, topení - Jan Klouček

Mohelnice nad Jizerou 44, 294 13

Nabízíme kompletní služby v oboru voda, topení a tepelná čerpadla. Sídlem naší firmy je Mohelnice nad Jizerou, ale působíme v celém Středočeském kraji. Na trhu působíme již od roku 2008.

KLIMASTAR servis s.r.o.

Pírkova 5, 280 02 Kolín

Působíme v oblasti chladírenské techniky.

Řešíme problémy s chlazením, mrazením či klimatizací, popřípadě topením (tepelná čerpadla, solární systémy). Oblast naší působnosti zahrnuje veškeré průmyslové, zdravotnické aplikace, sklady, prodejny či kanceláře ale i domácnosti.

Hledáte práci?

INSTALATÉR - TOPENÁŘ

 • Praha
 • HPP
 • 35 — 45 tísíc Kč

Topenář

 • Olomouc
 • HPP
 • 30 — 32 tísíc Kč

Další nabídky: Kotelník, Topenář

AG Therm s.r.o.

Cidlinská 138/2, 460 15 Liberec

Provádíme montáž a servis chladicích systémů všech značek a jakékoliv velikosti. Chlazení, klimatizace, tepelná čerpadla.

AG AQUA GAS MONT SERVIS, spol. s r.o.

U splavu 271/10, 106 00 Praha

Zajišťujeme služby v oblastech voda, plyn, topení a kanalizace.

Zajišťujeme dodávky, montáže a servis.

A-KLIMASTAV s.r.o.

Podnikatelská 565, 190 11 Praha

ALLCOMP, a.s.

Zelená 65, 257 44 Netvořice

Vývoj a výroba elektronických zařízení. Nabídka řídicích jednotek, přístupových systémů a počítadel. Zajišťujeme zakázkovou výrobu na měření a dávkování vín. Dodáváme GPS ovládání a alarmy, stravovací systémy, senzory a snímače, světelné čepice, prodejní a průmyslové počítače.

All Klima Servis s.r.o.

V. Kl. Klicpery 720, 504 01 Nový Bydžov

Provádíme kompletní servis klimatizací a vzduchotechniky a revize požárních klapek. Klimatizace dodáváme výhradně od spolehlivých dodavatelů. Navrhneme pro vás ideální řešení, aby vzduchotechnika splňovala všechny vaše požadavky. Pro tepelná čerpadla zajišťujeme veškeré služby od návrhu po montáž.

AKSIKO s.r.o.

U soutoku 1159/3, 779 00 Olomouc

AISECO s.r.o.

Hájecká 14, 618 00 Brno

Specializujeme se na dodávky klimatizací pro Brno a okolí. Pomůžeme vám s výběrem, doporučíme nejvhodnější řešení.! Klimatizace zařizujeme jak pro firemní objekty a kanceláře v Brně, tak i pro domy a byty v Brně a okolí. Máme široký sortiment všech běžných i speciálních druhů klimatizací.

Prodáváme:

 • kompresorová tepelná čerpadla
 • klimatizace (nástěnné, kazetové, podstropní, mobilní) - solární systémy
 • fotovoltaika (krystalická a tenkovrstvá)
 • vzduchotechnika

AIR CONIC s.r.o.

Otakarova 2002/10, 370 01 České Budějovice

Návrh, dodávka a montáž vzduchotechniky, rekuperace, centrálních vysavačů a klimatizace, mobilní klimatizace, tepelných čerpadel vč. servisních prací v rámci celé republiky, ale také prodej zvlhčovačů, odvlhčovačů a čističek vzduchu.

AGTEK s.r.o.

Na Vlastě 1397, 696 02 Ratíškovice

Dodáváme a montujeme vzduchotechniku, bytové, komerční i průmyslové klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové mobilní odvlhčovače a požární izolace. Nabízíme ventilátory, potrubí, vyústky, žaluzie i rekuperátory. Poskytujeme zámečnické a klempířské práce, svařování či výrobu konstrukcí.

AIRCLIMA SERVICE, s.r.o.

Elišky Přemyslovny 398, 156 00 Praha

Zabýváme se montáží a dodávkami tepelných čerpadel, klimatizace a vzduchotechniky. Zajišťujeme opravy a výměny dílů včetně potrubí, digestoří nebo filtrů. Provádíme revize úniku chladiva. Nabízíme záruční servis.

AIRTHERM s.r.o.

Meruňková 475/10, 412 01 Litoměřice

AGRO ENERGO a.s.

Krátkého 211/2, 190 00 Praha

FRESH AIR s.r.o.

Ořechov 193, 687 37

Specializujeme se na prodej a montáž klimatizační techniky, čerpadel a chladírenské technologie. Našim zákazníkům poskytujeme zpracování cenové nabídky a návrh technického řešení zcela zdarma.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

 1. Přednostní pozice ve vašem oboru
 2. Více nových zákazníků
 3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!