InFirmy.cz

Hlavní strana Obchod a služby
24 588

Bike-centrum.cz - Martina Koutná

Záhlinická 485, 768 24 Hulín

Prodej jízdních kol, elektrokol a cyklistického příslušenství.

Servis a opravy jízdních kol a elektrokol všech značek.

HPH servis spol. s r.o.

Kunín 182, 742 53 Kunín

Středisko požární ochrany zabezpečuje veškeré služby týkající se servisu protipožárního zařízení a požární bezpečnosti staveb. Prodej hasicích přístrojů. Montáž požárních hydrantů, protipožárních dveří, stěn a uzávěrů včetně revizí a oprav. Školení.

Svatební salon Madona

Horní 6, 580 01 Havlíčkův Brod

Jsme nejen tradiční svatební salon, ale jako první na Vysočině nabízíme komplexní služby, včetně možnosti proměny nevěsty před svatbou, od vizáže, bodystylingu, kavitace, výživového poradenství, moderní solárium, reiki, focení s profesionálním fotografem a další služby související se zdravím, které provádíme již od roku 1997.

Kolekce svatebních šatů neustále rozšiřujeme a obnovujeme.

Doplňkové služby si můžete prohlédnout na našich webových stránkách, Facebooku a Instagramu.

CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s.

Jana Palacha 1294, 293 01 Mladá Boleslav

Zajištění bezpečné a levné dodávky tepelné energie spjaté s maximálním komfortem.

Tyto atributy zajišťujeme pomocí modernějších a osvědčených technologií a samozřejmě plně profesionálním týmem pracovníků.

IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o.

Podnikatelská 1156/25, 301 00 Plzeň

Vyrábíme produkty z pěnového polystyrenu a polypropylenu.

Nabízíme izolační desky pro izolaci plochých střech, podlahové desky s kročejovým útlumem, základní předpěněný materiál, polystyrenovou drť a další.

Prodáváme kašírované střešní izolace, spádové desky pro izolaci a odvodnění plochých střech.

Hlavní kancelář a výrobní závod: Podbořany, Vroutecká 989, 44101

Michal Kysilka - sklenářství

Nádražní 90, 584 01 Ledeč nad Sázavou

Poskytujeme sklenářské práce.

Zaměřujeme se na rámování a paspartování včetně pískování skel i zrcadel. Nabízíme skla čirá, kouřová a ornamentní.

Prodáváme také drátoskla, izolační dvojskla a další.

Specializujeme se i na akvária, terária, fazetování, vrtání, broušení, řezání a jiné.

DISTEP a.s.

Ostravská 961, 738 01 Frýdek-Místek

DISTEP a.s. je téměř z devadesáti procent dodavatelem tepelné energie ze soustavy centrálního zásobování teplem (dále CZT) na území města Frýdku – Místku.

Hlavním předmětem podnikání je nákup tepelné energie, úprava parametrů a distribuce tepelné energie pro vytápění objektů a dodávka teplé užitkové vody. Společnost zajišťuje správu a údržbu automatických tlakových stanic a veřejného vodovodu II. tlakového pásma včetně prodeje pitné vody v oblastech s nedostatečným statickým tlakem vody ve vodovodním řádu SmVak a.s. DISTEP a.s. vyvíjí podnikatelskou činnost i v dalších oblastech souvisejících s hlavním předmětem podnikání .

Novák & Beránek

Husitská 16/35, 417 41 Krupka

Provádíme čištění a odvoz fekálií z jímek, septiků a žump v Teplicích a Ústeckém kraji. Jedná se o pravidelné nebo jednorázové čištění a vývozy fekálií, kalů, kuchyňských tukových lapolů a jiných tekutých odpadů domácností i firem.

SOFTIR a.s.

U Elektry 203/8, 198 00 Praha - Hloubětín

Provádíme projektování, instalace i servis prezentační a audiovizuální techniky pro školy, firmy i domácnosti.

Agency worker company s.r.o.

Hlavní 1054/131 Komín, 624 00 Brno

Nabízíme služby agentury práce, především zaměstnávání osob dočasnou formou, v uživatelských závodech. Zaměstnanci naší společnosti mají několikaroční zkušenosti s podnikáním v oblasti personálního leasingu.

SURPAP trans s.r.o. - sběrné suroviny

Na Americe I., 250 90 Nové Jirny

Naše společnost se zabývá zejména výkupem železných a neželezných kovů. Kovový odpad přebíráme a vykupujeme pro jeho další zpracování využití a recyklaci. V naší sběrně Vás obslouží ochotný personál, který převezme vaše kovy dle platné legislativy a aktuálního ceníku.

Výkup barevných kovů - měď, hliník, mosaz, nerez, nikl, špony. Výkup železného odpadu, pračky, myčky, sporáky, výkup papíru, kartonu, časopisů, novin, knih.

KR 13 světlá

Pohřební služba POSPA

Bří Lužů 2210, 688 01 Uherský Brod

Nabízíme převozy zesnulých, vázání věnců a kytic a tisk parte. Dále zajistíme kopání hrobů, hudbu a další služby dle přání pozůstalých. Pohřby vyřizujeme i v sobotu a neděli.

NBS - úklidová technika

Navigátorů 608/29, 161 00 Praha - Liboc

Zajišťujeme prodej profesionální úklidové techniky a mycích prostředků. V našem sortimentu naleznete například průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje, vysokotlaké mycí stroje, čističe koberců, vozíky, mopy, nářadí, mycí prostředky a osvěžovače toalet. Náš sortiment se skládá pouze z produktů renomovaných výrobců. Nabízíme výrobky Columbus Cleaning Machine, Cleanfix, Nilfisk Alto a dalších firem.

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha - Nové Město

Hledáme lidem práci, jsme specialisté na lokálním trhu práce s globálním zázemím. Nabízíme zprostředkování práce, brigády, dělnické pozice, zaměstnání v ČR i zahraničí, pracovní pozice pro absolventy, vyhledání zaměstnanců na hlavní i vedlejší pracovní poměr, personální poradenství, registraci uchazečů zdarma. Temporary help, zprostředkování zaměstnání na dobu určitou.

KIMM Invest s.r.o.

Hořátev 104, 289 12 Hořátev

Naše firma zajišťuje pronájem výrobních prostor. Zajistíme přípravu projektu, dodávky energií a služeb zákazníkům.

Zajistíme skladování v temperovaných a monitorovaných skladech a poskytujeme další služby související se skladování zboží.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!