InFirmy.cz

Stroje, strojírenství a kovovýroba Automatizace a řízení
352

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817, 687 08 Buchlovice

Od roku 1993 Vám společnost BD SENSORS dodává snímače tlaku a výšky hladiny a následně i elektronické tlakové spínače a zobrazovací a vyhodnocovací jednotky.

Zdeněk Seryn - automatizace a servis Jevíčko

K. Čapka 603, 569 43 Jevíčko

Precizní automatizační prvky, montážní a balící automaty a jednoúčelové stroje.

Tecnotrade obráběcí stroje s.r.o.

Blanenská 1965/12, 664 34 Kuřim

Naše společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. je obchodní firma zabývající se prodejem, záručním i pozáručním servisem obráběcích strojů pro třískové obrábění a 3D tiskáren na území České republiky a Slovenska.

APROKS, spol. s r.o.

Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7

Zaměřujeme se na prodej a servis identifikačních systémů. Nabízíme turnikety, motorické a mechanické polykače karet, roadbloky, automatická vrata, vjezdové a výjezdové sloupky. Dále u nás naleznete pulty ruční obsluhy, zábradlí, branky, závory a pokladní, slaboproudé a parkovací systémy.

elTomas s.r.o.

Děčínská 10, 470 01 Česká Lípa

Zabýváme se kompletní realizací v oblasti průmyslové automatizace, to znamená projektování, softwarové řízení, dodávka materiálu, montáž, uvedení do provozu, vystavení revizní zprávy, oprava a údržba.

Používáme řídící systémy GE Intelligent Platforms a Siemens Simatic. Zhotovujeme montáž a dodávku izolovaného jednopolového trolejového vedení U10 od výrobce PAUL VAHLE GmbH.

CNC TECHNOLOGY, spol. s r.o.

Evropská 423/178, 160 00 Praha

Vývoj, výroba, prodej a servis podavačů tyčí pro CNC soustruhy a zakladačů materiálu. Nabídka technické pomoci a poradenství. Zajišťuje systémovou integraci a vývoj aplikací pro řídicí systémy strojů všeobecného použití. Zaměřuje se na zákaznická řešení jednoúčelových strojů.

RS2000, s.r.o.

Zimova 621/11, 142 00 Praha - Kamýk

Prodej, servis a montáž přístrojů měřicí a regulační techniky. Projektování elektro. Provádíme řídící systémy včetně softwaru, technické a aplikační poradenství v oboru měření a regulace.

TRIAPEX EXPORT s.r.o.

Havlíčkova 307, 258 01 Vlašim

Nosným výrobním programem firmy TRIAPEX EXPORT jsou vertikální hadicové balicí stroje s možností balení od 1g dávky až do 20kg, plnicí stroje pro kapalné i kašovité produkty, pečící a smažící linky. Balicí stroje a plnicí stroje jsou vybaveny celou řadou standardních i speciálních dávkovačů, kontrolních vah a metal detektorů. Neďílnou součástí výrobní linek je automatizace, kartonovací stroje a robotizace.

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

Hudcova 2934/78a, 612 00 Brno

Jsme globálním lídrem trhu v oblasti průmyslové automatizace s pneumatickými a elektrickými systémy. Na vrchol nás přivedly inovativní produkty, vysoce produktivní řešení a vysoká kvalita výrobků a služeb. Jsme zodpovědný a spolehlivý partner pro naše zákazníky.

EKO-EKVITERM s.r.o.

Obránců míru 100, 503 02 Předměřice nad Labem

projekce prodej montáž servis výroba rozvaděčů revize a kontrola chladících zařízení- provádíme kontrolu těsnosti zařízení s certifikátu Ministerstva životního prostředí ČR kategorie I. Revize a kontrola, včetně čištění a dezinfekce.

GEMAX s.r.o.

Lipová alej 752, 695 01 Hodonín

Dodáváme speciální technologické zařízení s různým stupněm automatizace, které podle přání zákazníka zajišťujeme buď kompletně nebo v užším rozsahu, a to v provedení jednotlivých pracovišť či celých linek.

ELMODE s.r.o.

Karvinská 577/1, 737 01 Český Těšín

AUTEL, a.s.

Slévárenská 414/6, 709 00 Ostrava

Nabízíme inženýrské služby, projektování na klíč a měření i automatizace technologických procesů v průmyslu. Zajišťujeme instalace silnoproudých, měřicích i řídicích systémů a jejich uvedení do provozu. Provádíme instalace NN rozvoden, frekvenčních měničů a VN stanic.

ROCKWELL AUTOMATION s.r.o.

Kolbenova 931/40b, 190 00 Praha

K + K ELEKTROTECHNIK spol. s r.o.

Palackého náměstí 10/23, 664 91 Ivančice

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!
Katalog si právě prohlíží 142 lidí.