InFirmy.cz

Hlavní strana Drogerie, barvy a chemie
4 811

SWALLOWFIELD s.r.o.

Vožická 606, 390 02 Tábor

Výroba chemických látek a kosmetických výrobků.

FAD PŘEROV

Dluhonská 1350/43, 750 02 Přerov

Prodáváme nátěrové hmoty a laky.

Produkty nabízíme výrobcům, architektům, projektantům i amatérským uživatelům.

Do našeho sortimentu patří barvy na dřevo, kov či omítky a krycí nátěry ploch v interiéru.

Poskytujeme technické poradenství.

Renovace nátěrů eurooken, renovace nátěrů dřevostaveb.

LOŽISKA MĚLNÍK s.r.o.

Kokořínská 3566, 276 01 Mělník

Naše společnost nabízí valivá, kluzná, kloubová, upínací ložiska, ložiska na Fabii, klima a in-line brusle, válečkové řetězy, řetězová kola, klínové a rozvodové řemeny.

Prodáváme sortiment značek HENKEL, Loctite, Pattex.

Zajišťujeme i montáž.

VODO-TOPO HORECKÝ s.r.o.

Šumice 126, 687 31 Šumice

Provádíme kompletní dodávky a montáž: ústředního topení (klasické i podlahové), vodovodu, kanalizace, centrálních vysavačů, vybavení koupelen, solárních systémů, domácích vodáren a čerpadel. Mezi naše služby také patří rekonstrukce bytových jader.

František Sirotek - Sigra

Václava Balého 25/1, 153 00 Praha - Radotín

Specializujeme se na prodej a servis (záruční i pozáruční) mycí, čistící a úklidové techniky značek Kränzle, Karcher, Wap, Alto-Nilfisk, Ehrle, Hydropress, Fimap, AR clean, Falch, Oertzen, Frank, Comac, Rupes, Cleanfix, Portotecnica, Columbus, Rupes, Lavor, Comet, Clena, Carera, Weidner, Pulitecno, Soteco, TMB, Cleanfix, Ghibli a dalších.

Prodej profi autokosmetiky a příslušenství.

Apronex s.r.o.

Nad Safinou II 365, 252 42 Vestec

Naše společnost Apronex s.r.o. se zabývá především vývojem a výrobou produktů a technologií pro moderní a rychle se vyvíjející biotechnologický trh a nabízí tak široké spektrum služeb v oblasti molekulární biologie a genového inženýrství, produkce rekombinantních proteinů a polyklonálních protilátek.

Firma velmi intenzivně spolupracuje na řadě grantových projektů s výzkumnými ústavy, univerzitami a biotechnologickými společnostmi.

ZENIT,spol. s r.o.

Pražská 162/19, 286 01 Čáslav

Naše ryze česká společnost Zenit s.r.o. Vám více jak 20 let pomáhá s úklidem. Ve svém vlastním závodě v Čáslavi vyrábíme prostředky bytové chemie, kosmetické přípravky a čističe pro profesionální úklid. Mezi nejznámější značky patří Real, Solvina, Alba efekt, Hit, Lena, Laguna a Riva.

RK-TECH s.r.o.

Brněnská 1277, 592 31 Nové Město na Moravě

Nabízíme svým zákazníkům dodávky, služby, servis, konzultace a komplexní poradenství v oblasti nástrojů, ručního a elektrického nářadí, příslušenství, dílenského nábytku, čisticí techniky a stlačeného vzduchu, vybavení dílenských provozů.

D.N.I. - EU, s.r.o.

U Zvonařky 448/16, 120 00 Praha - Vinohrady

Jsme výhradní zástupce firmy Dr. Nona v České republice.

V nabídce naleznete doplňky stravy, kosmetiku a vůně Dr. Nona .

Nabízíme preparáty pro obnovu a upevnění zdraví člověka, doplňky stravy, kosmetické výrobky a parfémy formou víceúrovňového marketingu.

Jiří Rus

Náměstí Míru 133/70, 568 02 Svitavy

Prodáváme ředidla, tmely a provádíme míchání barev. Dále nabízíme malířské práce - malování domů, bytů, škol a jiné občanské vybavenosti, tapetování - tapetářské práce, natěračské práce - lakování oken dveří a fasádní práce - rekonstrukce fasád, malování fasády, včetně zateplování.

AMPURO s.r.o.

K vilkám 1633, 198 00 Praha - Dubeč

Naše společnost byla založena samotnými výrobci vodních vysavačů německé kvality Vivenso. Nabízíme multifunkční vysavač s vodním filtrem, elektrický klepač, sadu na mokré čištění a příslušenství.

Nanolon s.r.o.

U Školy 127, 664 84 Zastávka

Přibližně 25 % z celosvětové energie se ztrácí v důsledku tření.

Díky produktům NANOLON dosáhnete maximálního snížení tření a celkového opotřebení, snížení prostojů, snížení spotřeby energie a zvyšování spolehlivosti strojů.

Ragtex s.r.o.

Poustka 96, 464 01 Frýdlant v Čechách

Specializujeme se na zpracování sběrového textilu. Nabízíme čistící hadry k čištění strojů, pro strojní výrobu, dále také leštící hadry pro dřevovýrobu a pro další využití v jiných provozech.

Heinz Glas Decor s.r.o.

Soukenná 556, 351 24 Hranice

Nabídka dekorování skleněných flakonů technologií sítotisku, horké ražby, postřikováním, lakováním a metalizováním. Výroba a prodej skleněných flakonů pro kosmetický a parfumerský průmysl.

NBS - úklidová technika

Navigátorů 608/29, 161 00 Praha - Liboc

Zajišťujeme prodej profesionální úklidové techniky a mycích prostředků. V našem sortimentu naleznete například průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje, vysokotlaké mycí stroje, čističe koberců, vozíky, mopy, nářadí, mycí prostředky a osvěžovače toalet. Náš sortiment se skládá pouze z produktů renomovaných výrobců. Nabízíme výrobky Columbus Cleaning Machine, Cleanfix, Nilfisk Alto a dalších firem.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!