InFirmy.cz katalog firem

Potravinářství Cukrovinky a lahůdky
729

Hledáte práci?

Prodavačka ve Vinotéce

  • Chomutov
  • 20 — 22 tísíc Kč

OBSLUHA POKLADNY

  • Praha
  • HPP
  • 25 — 35 tísíc Kč

Poradce/Poradkyně prodeje - České Budějovice

  • České Budějovice
  • DPP, DPČ

Další nabídky: Cukrář, Pokladní, Prodavač

APETIT CATERING s.r.o.

Budějovická 1667/64, 140 00 Praha

APOLONIA PLUS s.r.o.

Za Stodolou 515, 252 31 Všenory

Firma se zabývá výrobou lahůdkářského zboží tj. saláty, chlebíčky, aspikové výrobky, nakládané ryby, hermelíny, syrečky, utopence, matjesy.

Baldini - Vinotéka a dárkové zboží

Nám. H. Synkové 998, 763 31 Brumov-Bylnice

Prodej cukrovinek, čajů, kávy, delikates, vín a dárkových košů. Nabídka čokoládových figurek a bonbónů, marmelád, džemů, oplatek a sušenek. Najdete u nás bonboniéry, kakao, tabulkové čokolády, krekry, cereálie, pochoutky pro diabetiky a děti

AUGUR spol. s r.o.

Hlubočepská 1137/18, 150 00 Praha

Zabýváme se výrobou lahůdek teplé a studené kuchyně . Vyrábíme např. saláty, pomazánky, chlebíčky, jednohubky, bagety, bagely, sendviče, obložené mísy, smažené bramboráky, smažené filé, smažené sýry, smažené řízky, aspiky, obložená vejce, uzeniny z masa, vč.ručně vázaných špekáčků, nakládané utopence, nakládané ryby, nakládané sýry, nakládaný hermelín, sýrové rohlíky, sladké zákusky a minidezerty.

Lahůdky nejsou vyráběny na sklad, ale pouze na objednávku.

Atlantik produkt Třešňák s.r.o.

Kňovická 1249, 264 01 Sedlčany

Zabýváme se výrobou a prodejem lahůdkářských a rybích specialit, aspiků či gastro produktů.

Nabídka salátů, utopenců, pomazánek, uzených ryb a podobně.

BABUN s.r.o.

Vokšice 1, 506 01

CUKRÁRNA NA POLSKÉ

Polská 387, 541 01 Trutnov

CUKRÁRNA ZDENA

Cihlářova 1/23, 571 01 Moravská Třebová

Cukrářství Budařovi

Ostrožská Lhota 32, 687 23

Nabízíme Vám bohatý sortiment zákusků, dortů a jiných cukrářských výrobků, které připravujeme ve vysoké kvalitě podle tradičních receptur.

CUKRÁRNA PRALINKA

Vršovická 866/3, 101 00 Praha

CUKRÁRNA U MIKULCŮ

Lhota u Vsetína 142, 755 01

CUKRÁRNA, KAVÁRNA RIO

náměstí 17. listopadu 288, 261 01 Příbram

CUKRÁRNA BZENEC

náměstí Svobody 306, 696 81 Bzenec

Nabízíme klasické, mini, šlehačkové a bezlepkové zákusky i dorty, kokosové kmeny, trubičky, čaj, kávu i studené nápoje. Zabýváme se výrobou vánočního cukroví či beránků. K dispozici je Wifi připojení. Zajišťujeme možnost objednání dortů.

CUKRÁRNA RŮŽE

Habrek 5, 584 01 Ledeč nad Sázavou

Provozujeme cukrárnu a cukrářství. Zabýváme se výrobou a prodejem domácích zákusků, minidezertů, vánočního i svatebního cukroví a svatebních, ovocných, dětských i klasických dortů. Dále nabízíme výrobky z kynutého, listového a plundrového těsta či chlebíčky.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!