InFirmy.cz katalog firem

Stavba a bydlení Střechy a střešní krytiny
1 933

STIZ s.r.o.

Zásada 199, 468 25 Zásada

Firma STIZ s.r.o. provádí hydroizolace plochých střech, teras, balkónů, spodních staveb, jezírek i bazénů. Zabývá se i zateplováním budov.

Součástí její činnosti jsou všechny izolatérské, klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

Je schopna zrealizovat jak sedlovou, tak rovnou střechu s použitím materiálu dle přání zákazníka (pro ploché střechy - PVC fólie PROTAN, DEKPLAN, ALKORPLAN, FATRAFOL, SIKAPLAN , SBS pásy - ELASTEK, GLASTEK atd. a pro šikmé střechy - BRAMAC, TONDACH, RUUKKI, ETERNIT,CAPACO, EKOTERNIT, IKO šindel atd.

Je schopna zajistit zakázku kompletně – včetně lešení, úpravy nebo nové montáže odvodňovacího systému, hromosvodů, výroby a montáže parapetů i ekologické likvidace odpadů po dokončení zakázky.

Nově se také zaměřuje na záchytný systém střech.

PZ Trading s.r.o.

Za Mlýnem 3001/58, 750 02 Přerov

Zabýváme se montáží nových a rekonstrukcí starých střech (plochých i šikmých); výrobou i montáží klempířských prvků (Pz, Al, Cu...) a prodejem plastů pro stavebnictví.

Nabízíme kompletní sortiment firem Den Braven, Vedag, Colorlak.

NSQ s.r.o.

Tulipánová 100, 252 43 Průhonice

Jsme výhradním zástupcem společnosti SSQ pro Českou a Slovenskou republiku. Jsme výhradním dodavatelem Španělské břidlice DEL CARMEN, která se vyznačuje svou enormní kvalitou.

Nabízíme nejlepší střešní břidlice nejrůznějších formátů a typů, exkluzivní řešení pro podlahy, venkovní dlažby, stěny a součásti interiérů.

Hledáte práci?

Klempíř - výroba vzduchotechniky

 • Brno-město
 • HPP
 • 30 — 40 tísíc Kč

Montážní technik pro montáže oken a stavby zimních zahrad

 • Rakovník
 • HPP, IČO
 • 60 — 80 tísíc Kč

Klempíř/ka

 • Příbram
 • HPP
 • 25 — 35 tísíc Kč

Další nabídky: Klempíř, Pokrývač, Tesař

ALEKOSTAV KOLÍN spol. s r.o.

Za Dvorem 120, 280 02 Kolín

Poskytujeme kompletní dodávky střech, ekologickou likvidaci eternitu a výměny střešních oken VELUX. Prodáváme materiál, izolace, krytiny, zahradní domky, chatky a sruby. Zajišťujeme rekonstrukce staveb. Nabízíme střechy na klíč.

ADIS TACHOV, zpracování plastů, s.r.o.

Ctibořská 272, 347 01 Halže

Firma ADIS Tachov, zpracování plastů, s.r.o. byla založena v roce 1998 s cílem navázat na regionální tradice výroby a zpracování termoplastických výrobků vstřikováním.

Hlavní zaměření firmy je vývoj, výroba a montáž dílů z plastů. Tyto činnosti jsou směrovány do automobilového, elektrotechnického, sportovního a stavebního průmyslu.

Alpine střechy s.r.o.

Mezi Mosty 1793, 530 03 Pardubice

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Shazování sněhu, montáž a prodej střešních oken, sádrokartonů, prodej střešních a zateplovacích materiálů.

Dále hydroizolace, foliové a zelené střechy. Rozpočty a poradenství v dané oblasti. Zastoupení a montáž lehké střešní krytiny EVERTILE.

ANDRLE & ŠÍŠA

Horka II 117, 285 22

Provádění montáží, demontáží a dopravy lešení.

Nabídka vazby střech a klempířských i pokrývačských prací.

AMERICAN HOUSE STYLES, s.r.o.

Čujkovova 1736/30, 700 30 Ostrava

Firma zabývající se výstavbou nízkoenergetických a pasivních rodinných domů (dřevostavby) sendvičového typu. Pomoc s vyřízením hypotéky i stavebního povolení.

AFIX s.r.o.

Jana Žižky 190, 513 01 Semily

A-JAKAVE s.r.o.

Smetanova 58, 251 69 Velké Popovice

Alfa CZ s.r.o.

Resslova 929/6, 500 02 Hradec Králové

Firma ALFA CZ s.r.o. Hradec Králové se již od roku 1994 pohybuje na trhu v oblasti stavebnictví a od roku 1999 se pod obchodním názvem ALFA CZ s.r.o. zabývá kompletní dodávkou všech typů střech včetně zateplení, dodávkou nových střech na klíč a renovací původních střech.

ALUPEDA s.r.o.

Jarošovská 753, 377 01 Jindřichův Hradec

ART-IZOL s.r.o.

Veslařská 3071/25, 637 00 Brno

AZ INVEST REAL s.r.o.

Slivenecká 1070/39, 152 00 Praha

ATOL-Mat, s.r.o.

Štefánikova 895, 468 22 Železný Brod

Nabídka střešních krytin a doplňků, klempířských výrobků a plechů, palubek, podlah, plovoucích podlah, sádrokartonů, tepelných izolací či řeziva. Sortiment zahrnuje také asfaltové lepenkové pásy, střešní doplňky ERGO, podstřešní folie GUTTA a komínové systémy.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

 1. Přednostní pozice ve vašem oboru
 2. Více nových zákazníků
 3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!