InFirmy.cz katalog firem

Hlavní strana Tisk, reklama a marketing
8 594

Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.

Sladovnická 309, 463 11 Liberec

Střední umělecká škola v Liberci s.r.o. je výtvarnou školou se zaměřením na grafický design, počítačovou grafiku, webdesign, multimediální tvorbu, fotografickou tvorbu klasickou i digitální, fotodesign, média a film.

M plus spol. s.r.o.

Dukelských hrdinů 564/34, 170 00 Praha - Holešovice

Provádění inženýrských prací a projektové činnosti. Poskytujeme konzultační a poradenskou činnost v provozně-právních otázkách civilního letectví.

Nabízíme komplexní realizace stálých expozic muzeí, památníků a informačních center včetně AV techniky a programů.

AZ MODEL

Vyrábíme dřevěné dárky,pokladničky a organizéry. Pokud hledáte originální dárek, který udělá radost vašim dětem, dárek pro manžela nebo dárek pro manželku, pro přátele a kamarády, zkuste se inspirovat naší nabídkou a najděte to nejlepší pro ty, které máte rádi.

Nechte se inspirovat našimi dřevěnými pokladničkami a organizéry. Naše pokladničky jsou vyrobeny z kvalitního dubového dřeva, které zajišťuje trvanlivost a příjemný vizuální dojem.

Objednejte si svou vlastní dubovou pokladničku a oceňte krásu přírodního materiálu.Jsme DarujTo.cz

Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.

Vlašská 355/9, 118 00 Praha - Malá Strana

Zabýváme se výzkumem českých a československých dějin po roce 1938 v mezinárodním kontextu.

ADSTART

Štefániková 43a, 150 00 Praha 5

Děláme komplexní online marketing za rozumné ceny pro malé a střední firmy i jednotlivce po celé ČR.

Od roku 2011 tvoříme účinné reklamní PPC kampaně, stavíme weby, e-shopy, píšeme blogové články a e-mailingové rozesílky.

Máte rodinnou firmu, začínáte podnikat nebo máte eshop a rádi byste se ponořili do digitálního marketingu? Pokud se chcete zabývat pouze vašim podnikáním jsme tu my.

Adstart tvoří několik týmů složených ze zkušených specialistů. Zvyšujeme návštěvnost a prodeje. Pomůžeme vám rozšířit vaše podnikání do online světa. Navíc vás rádi naučíme online marketing nejen chápat, ale i spravovat.

LUSSYPHOTO

Růžová 175, 503 02 Předměřice nad Labem

,,Aby se každý okamžik stal nezapomenutelným." Jsem svatební fotografka z Hradce Králové. Fotím ale po celé ČR. NEJRADĚJI FOTÍM ŽENY. NA FOTOGRAFIÍCH ZACHYTÍM NEJEN JEJICH KRÁSU A NĚŽNOST ALE ZÁROVEŇ I SMYSLNOST. KROMĚ GLAMOUR FOTÍM TAKÉ FASHION, PÁRY, TĚHULKY, NEBWORN, DĚTI, RODINY, FIRMY A HLAVNĚ MÉ OBLÍBENÉ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE. PŘI FOCENÍ MOHU POSKYTNOUT I FOTO MAKE-UP, UPRAVIT ÚČES A PORADIT VÁM SE STYLINGEM.

SHADOWS PRESS s.r.o.

Revoluční 1167/36, 466 01 Jablonec nad Nisou

Nabízíme ofsetový tisk, katalogy, prospekty, hlavičkové papíry, reklamní letáky a samopropisovací formuláře.

Dále nabízíme sítotisk, samolepky, vizitky, etikety, PF, pozvánky.

Markéta za foťákem

Libeňská 139, 252 45 Ohrobec

Jsem fotografka a realizuji především rodinné focení, individuální a párové focení v exteriéru, u vás doma, v případně zájmu je možné pronajmout i ateliér podle vašich představ. Mé portfolio najdete na webových stránkách a sociálních sítích pod profilem Markéta za foťákem.

Ladislav Pejchar

Koněvova 227/13, 417 01 Dubí

Jsem svatební, plesový, portrétní a rodinný fotograf působící po celé ČR. Fotokoutek.

DriveZone s.r.o.

Mírová 357, 517 50 Častolovice

DriveZone® je sociální platforma pro automobilové nadšence nabízející online zázemí automobilovým komunitám i jednotlivcům. Členové platformy zde mohou mezi sebou komunikovat, dělit se o zážitky a zkušenosti s auty a vzájemně se poznávat.

P - Print s.r.o.

U Náspu 476/5, 460 01 Liberec

Realizujeme rychlé a kvalitní zpracování sítotiskem, digitálním tiskem, řezanou reklamu, samolepky, PE a papírové tašky a letáky.

Nabízíme reklamní předměty včetně potisku, trika a pracovní oděvy včetně potisku a výšivky.

Dále pak sportovní oděvy a vlajky, reklamní tabule a banery, hrnky a skleničky. Vyrábíme šerpy a stuhy různých délek a barev.

Hledáte práci? Vybírejte z aktuální nabídky pracovních míst na Personálka.cz.

KALABISOVÁ ZDENKA

Mánesova 1408/62, 120 00 Praha

GTC GASTRO s.r.o.

Husova tř. 523/30, 370 05 České Budějovice

ORHAN SPORT MANAGEMENT s.r.o.

V domově 1699/18, 130 00 Praha

Geoprint s.r.o.

Krajinská 1110/2a, 460 01 Liberec

Geoprint s.r.o. je zaměřena na polygrafické služby včetně knihařských prací v regionu Liberecka. K tomu je vybavena špičkovými polygrafickými i digitálními tiskovými stroji, grafickými stanicemi i dokončovacími linkami a knihařskými stroji. Nabízíme ofsetový tisk ve formátech A2 a B2 včetně knihařského zpracování. Dále nabízíme kvalitní digitální tisk do max formátu SRA3.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!