InFirmy.cz

Hlavní strana Sport a volný čas
7 634

Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.

Vlašská 355/9, 118 00 Praha - Malá Strana

Zabýváme se výzkumem českých a československých dějin po roce 1938 v mezinárodním kontextu.

Golf Mladá Boleslav

Michalovice 72, 293 01 Mladá Boleslav

Golf Mladá Boleslav, pouhých 45km od Prahy, nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém hřišti Sand Martin´s Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných plochách včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

Nabízíme výuku golfu, pořádáme turnaje.

SPORT-S, s.r.o.

28. října 1078/17, 430 01 Chomutov

V zimě na lyže, v létě na vodu.

Nabízíme lyžování v Alpách s vlastní dopravou i autobusem - Francie, Švýcarsko, Rakousko a Itálie, zkrácené i týdenní pobyty, od října do května, v létě vodácké putování a zájezdy i půjčovnu lodí, rafting, canyoning, letní pobyty v Alpách, akce pro firmy i školy.

SPORTPENZION POHODA

Letkov 180, 326 00

Ubytování v prostorných pokojích a apartmánech.

Venkovní sportoviště - tenis, fotbal, víceúčelové hřiště.

Vnitřní aktivity - hodiny bosu, pilates, power joga, indoor cycling, wellness - vířivka, sauna, pára, masáže, kosmetika, restaurace, kavárna, venkovní terasa.

Bike-centrum.cz - Martina Koutná

Záhlinická 485, 768 24 Hulín

Prodej jízdních kol, elektrokol a cyklistického příslušenství.

Servis a opravy jízdních kol a elektrokol všech značek.

Salesiánský dům dětí a mládeže SHM Klub Ostrava - Zábřeh, z.s.

Volgogradská 2/2633, 700 30 Ostrava

Dům dětí a mládeže v Ostravě-Zábřeh se zaměřuje na výchovně-vzdělávací, sportovní, kulturní a zájmové aktivity, dětí a mládeže. Hlavním cílem je nabídka kvalitního a smysluplného využití volného času, jako prevence proti negativních společenských jevu.

Fitness pro ženy Contours - Havířov

Okrajová 1356/19, 736 01 Havířov

Nabízíme speciální fitness studio pro ženy s kruhovým tréninkem. Program sestavený pro všechny věkové a váhové kategorie i zdravotní omezení. Cvičení pod odborným dohledem trenérky a výživové poradkyně.

SPOS Milevsko s.r.o.

J. A. Komenského 1034, 399 01 Milevsko

SPOS MILEVSKO s.r.o., budování prvních sportovišť v Milevsku je spojeno s počátky organizovaného sportu v regionu. Jako první vznikaly tenisové kurty v Bažantnici a Sokolovna.

Nabízíme možnost využití zimního a letního stadionu, tenisových kurtů, fotbalových hřišť, víceúčelové haly, spinning sálu, sauny a otevřeného koupaliště. Možnost kompletního zajištění soustředění, ubytování a stravy ve sportovním areálu pro sportovní kluby i veřejnost.

Obec Lesná

Lesná 1, 347 01 Lesná

Obec Lesná se rozkládá asi devět kilometrů jihozápadně od Tachova.

Na území této středně velké vesnice žije trvale zhruba 430 obyvatel. Lesná se dále dělí na čtyři části, konkrétně to jsou: Háje, Lesná, Písařova Vesce a Stará Knížecí Huť. Obec je vzdálená přibližně 7 km od německých hranic.

Centrum outdoorových aktivit Harrachov

Harrachov, 512 46 Harrachov v Krkonoších

Hlavní náplní firmy je organizování sportovních a outdoorových aktivit pro skupiny, firmy i jednotlivce v regionu Západních Krkonoš, Českého ráje a Jizerských hor.

Wellness hotel Gendorf

Krkonošská 153, 543 01 Vrchlabí

Wellness Hotel Gendorf, který je součástí nově vybudovaného komplexu budov, je situován přímo v centru města Vrchlabí. Okolní příroda Krkonoš vytváří neomezené možnosti trávení volného času. Kromě pohodlného ubytování v 34 příjemně zařízených pokojích poskytuje hotel služby vlastního Wellness centra s vířivkou, saunou, soluxem, masážemi či aerobikem. Firemní klientela jistě uvítá 2 salonky pro 20+40 osob a kongresový sál s technickým zázemím až pro 80 osob.

Riding Academy CARE

Luční Chvojno 47, 400 02 Ústí nad Labem

Jsme profesionální jezdecká škola, která nabízí jezdecký výcvik dospělým i dětem, máme připravené jedinečné tréninkové programy a kvalitně připravené koně.

Od prvních krůčků na koňském hřbetě, po výcvik vašeho vlastního koně. Riding Academy CARE pomáhá nalézt cestu, jak přinést lásku ke koním do vašeho života.

Obec Kluky

Kluky 56, 285 45 Kluky

Obec Kluky leží 6 km západně od Čáslavi.

První písemný záznam o existenci obce Kluky se datuje do r. 1289, ale archeologické nálezy prokazují život lidí nejméně před 7000 lety.

V prostoru nynější obce byly vhodné podmínky pro pravěké osídlení.

Městské muzeum a galerie ve Svitavách

Máchova alej 293/1, 568 02 Svitavy

Naleznete u nás expozice z historie prací techniky a fotogalerii Svitavská zastavení. Dále stálou expozici Oskara Schindlera. V muzeu jsou také instalovány výstavní panely, které se věnují místním architektonickým skvostům rodinného bydlení.

Sportovní hala - Doksy

Sokolská 230, 273 64 Doksy u Kladna

Sportovní hala Doksy se nachází 6 km od Kladna a je součástí komplexu obecní školy. Hala byla vybudována v roce 2004 a slouží tak pro váš aktivní odpočinek již řadu let.

Nabízíme široké sportovní využití na velmi příjemných sportovištích s moderním zázemím jak pro profesionály, tak pro širokou veřejnost.

Disponujeme squashovou halou, plně vybaveným fitness, multifunkční sportovní halou (30 m x 18 m) pro všechny druhy míčových her, soláriem a saunou.

V hale je také k dispozici bar s občerstvením a širokou nabídkou nápojů a výživových doplňků.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!
Katalog si právě prohlíží 142 lidí.