InFirmy.cz

Hlavní strana Sport a volný čas
7 602

Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.

Vlašská 355/9, 118 00 Praha - Malá Strana

Zabýváme se výzkumem českých a československých dějin po roce 1938 v mezinárodním kontextu.

Golf Mladá Boleslav

Michalovice 72, 293 01 Mladá Boleslav

Golf Mladá Boleslav, pouhých 45km od Prahy, nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém hřišti Sand Martin´s Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných plochách včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

Nabízíme výuku golfu, pořádáme turnaje.

Bike-centrum.cz - Martina Koutná

Záhlinická 485, 768 24 Hulín

Prodej jízdních kol, elektrokol a cyklistického příslušenství.

Servis a opravy jízdních kol a elektrokol všech značek.

Salesiánský dům dětí a mládeže SHM Klub Ostrava - Zábřeh, z.s.

Volgogradská 2/2633, 700 30 Ostrava

Dům dětí a mládeže v Ostravě-Zábřeh se zaměřuje na výchovně-vzdělávací, sportovní, kulturní a zájmové aktivity, dětí a mládeže. Hlavním cílem je nabídka kvalitního a smysluplného využití volného času, jako prevence proti negativních společenských jevu.

SPOS Milevsko s.r.o.

J. A. Komenského 1034, 399 01 Milevsko

SPOS MILEVSKO s.r.o., budování prvních sportovišť v Milevsku je spojeno s počátky organizovaného sportu v regionu. Jako první vznikaly tenisové kurty v Bažantnici a Sokolovna.

Nabízíme možnost využití zimního a letního stadionu, tenisových kurtů, fotbalových hřišť, víceúčelové haly, spinning sálu, sauny a otevřeného koupaliště. Možnost kompletního zajištění soustředění, ubytování a stravy ve sportovním areálu pro sportovní kluby i veřejnost.

Obec Lesná

Lesná 1, 347 01 Lesná

Obec Lesná se rozkládá asi devět kilometrů jihozápadně od Tachova.

Na území této středně velké vesnice žije trvale zhruba 430 obyvatel. Lesná se dále dělí na čtyři části, konkrétně to jsou: Háje, Lesná, Písařova Vesce a Stará Knížecí Huť. Obec je vzdálená přibližně 7 km od německých hranic.

Riding Academy CARE

Luční Chvojno 47, 400 02 Ústí nad Labem

Jsme profesionální jezdecká škola, která nabízí jezdecký výcvik dospělým i dětem, máme připravené jedinečné tréninkové programy a kvalitně připravené koně.

Od prvních krůčků na koňském hřbetě, po výcvik vašeho vlastního koně. Riding Academy CARE pomáhá nalézt cestu, jak přinést lásku ke koním do vašeho života.

Obec Vražné

Vražné 37, 742 35 Vražné

Vstupní obec do Moravskoslezského kraje na trase dálnice D1 ve směru na Ostravu a Polsko. Území Moravské brány. Nejslavnějším rodákem obce je světově proslulý Johann Gregor Mendel, označovaný jako zakladatel vědního oboru genetika. Rodný dům Mendela, typický rolnický statek regionu, kulturní památka České republiky. Od roku 2007 po celkové rekonstrukci, je v něm muzeum, knihovna, společenské prostory, vč. galerie a turistická ubytovna. Vyhlášené místo svatebních obřadů a hostin.

Obec Kluky

Kluky 56, 285 45 Kluky

Obec Kluky leží 6 km západně od Čáslavi.

První písemný záznam o existenci obce Kluky se datuje do r. 1289, ale archeologické nálezy prokazují život lidí nejméně před 7000 lety.

V prostoru nynější obce byly vhodné podmínky pro pravěké osídlení.

Městské muzeum a galerie ve Svitavách

Máchova alej 293/1, 568 02 Svitavy

Naleznete u nás expozice z historie prací techniky a fotogalerii Svitavská zastavení. Dále stálou expozici Oskara Schindlera. V muzeu jsou také instalovány výstavní panely, které se věnují místním architektonickým skvostům rodinného bydlení.

BENJO, s.r.o.

Pod Nádražím 128, 331 01 Plasy

Zajišťujeme prodej profi řady kardiostrojů značky BH HiPower, kardio strojů Impulse a Bolthy, prodej repasovaných kardiostrojů předních světových výrobců Johnson a Matrix, uvádíme na český trh špičkový výrobek americké firmy Helix - Helix HLT3000 - aerobic lateral trainer.

Nabízíme posilovací stroje značek BH Hipower a ImPulse a další potřeby pro fitness, sport, atd.

Doplňkovým programem je další obchodní činnost, fotografické práce, dřevořezbařské produkty a developerská činnost.

TEXSPORT - sportovní dresy na míru

Boženy Němcové 1939/3, 352 01 Aš

Naše firma Vám nabízí zhotovení dresů na moderní gymnastiku, sportovní gymnastiku a balet. Ušijeme pro Vaše žáky sportovní oblečení a oblečení na zájmové kroužky. Šijeme pro kroužky lidových tanců, moderních tanců i pro mažoretky. Pro předškolní zařízení nabízíme zhotovení tepláčků a zástěrek. Zní to neuvěřitelně, ale naše produkty jsou kvalitní, na míru a za bezkonkurenční ceny.

Theater.cz o.s.

Karlovo náměstí 559/28, 120 00 Praha - Nové Město

Pořádáme každoroční přehlídky divadelních inscenací z Německa, Rakouska, Švýcarska a Lucemburska.

Naše publikum tvoří všechny věkové kategorie a sociální skupiny, a to jak tuzemské, tak zahraniční. Ve většině případů tlumočíme představení do češtiny.

Cyklo Suchý

Třída Čs. armády 162, 391 81 Veselí nad Lužnicí

Provozujeme obchod s cyklistickými potřebami, jízdními a elektrickými koly, koloběžkami.

Jsme autorizovaný prodejce značek Author, Kellys, Apache, Superior, Rock Machine a Leader Fox. Nabízíme velký sortiment veškerých náhradních dílů na kola a také sportovní oblečení.

Provozujeme i půjčovnu jízdních kol.

Římskokatolická farnost - arciděkanství Liberec

Kostelní 9/7, 460 01 Liberec

Naše farnost pořádá bohoslužby a duchovní setkání v kostele sv. Antonína Velikého.

Kostel byl postaven na místě původního dřevěného kostelíku, s nímž je současně spjata i první zmínka o Liberci z roku 1352 v souvislosti s placením desátků.

Přestavba kostela na zděný trojlodní kostel začala 17. 6. 1579.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!