InFirmy.cz

Hlavní strana Sport a volný čas
7 433

Srub Karolína

Deštné v Orlických horách 179, 517 91 Deštné v Orlických horách

Stylové ubytování v kanadském srubu přímo pod sjezdovkami. Sedačková lanovka na dohled. Restaurace s domácí kuchyní, bar, bowling, dětský koutek, wi-fi. Útulné pokoje se satelitní TV a vlastním soc. zařízením.

Jihomoravská fotbalová s.r.o.

Vídeňská 470/9, 639 00 Brno

Sportovní činnosti, sportovní akce. V rámci JmKFS je v mistrovských soutěžích zapojeno 86 družstev dospělých, 56 družstev dorostu (z toho 14 v kategoriích mladšího a staršího dorostu) a 50 družstev žáků (všechny v kategoriích mladších a starších žáků).

Soutěže JmKFS jsou řízeny výkonným výborem a prostřednictvím odborných komisí, jejich personální složení schvaluje výkonný výbor.

Obec Sány

9. května 16, 289 06 Sány

Obec Sány se nachází v malebné Polabské nížině na řece Cidlině 9 km východně od lázeňského města Poděbrady a cca 50 km od hlavního města při dálnici D11.

Nadmořská výška 197 m n. m. řadí obec mezi nejteplejší místa v republice s nejstabilnějším počasím.

Riding Academy CARE

Luční Chvojno 47, 400 02 Ústí nad Labem

Jsme profesionální jezdecká škola, která nabízí jezdecký výcvik dospělým i dětem, máme připravené jedinečné tréninkové programy a kvalitně připravené koně.

Od prvních krůčků na koňském hřbetě, po výcvik vašeho vlastního koně. Riding Academy CARE pomáhá nalézt cestu, jak přinést lásku ke koním do vašeho života.

Rekreační středisko Vápenky

Nová Lhota 244, 696 74 Velká nad Veličkou

Nabízíme celoroční ubytování v pokojích, chatkách, stanech a obytných přívěsech na úpatí Velké Javořiny. Možnost rybolovu. V areálu se také nachází sauna a posilovna. Dále je možnost pořádání rodinných a firemních akcí. Restaurace má kapacitu cca 150 lidí včetně salónku.

Městské muzeum a galerie ve Svitavách

Máchova alej 293/1, 568 02 Svitavy

Naleznete u nás expozice z historie prací techniky a fotogalerii Svitavská zastavení. Dále stálou expozici Oskara Schindlera. V muzeu jsou také instalovány výstavní panely, které se věnují místním architektonickým skvostům rodinného bydlení.

Fitness Orlando - Karviná

Masarykovo nám. 93/30, 733 01 Karviná

Nabízíme klientům největší výběr druhů cvičení pod jednou střechou (např. K2 Hiking, Bodyforming, TRX, Antigravity Yoga, Jumping, Fitbox, atd.).

Zacvičíte si v 5 klimatizovaných tělocvičnách pod dohledem certifikovaných trenérů, kteří Vám rádi poskytnou i profesionální poradenství.

Salesiánský dům dětí a mládeže SHM Klub Ostrava - Zábřeh, z.s.

Volgogradská 2/2633, 700 30 Ostrava

Dům dětí a mládeže v Ostravě-Zábřeh se zaměřuje na výchovně-vzdělávací, sportovní, kulturní a zájmové aktivity, dětí a mládeže. Hlavním cílem je nabídka kvalitního a smysluplného využití volného času, jako prevence proti negativních společenských jevu.

R & T ČR, s.r.o.

Karlštejnská 32, 252 17 Chýnice

Prodej a distribuce hliníkových a kompozitních láhví.

Rozsáhlý sortiment dýchacích přístrojů, pro záchranné služby, pro potápění a zásobníky na CNG či láhve na alternativní pohon a vodík.

Oldřich Straka - YACHT SERVICES

Čechova 1445, 290 01 Poděbrady

Pořádáme přípravné kurzy, vedení námořní jachty.

Dále provádíme individuální teoretické kurzy námořního jachtingu, registrace lodí pod Holandskou vlajkou a pod vlajkou České republiky na Námořním úřadě ČR.

V našem internetovém obchodě naleznete:

  • učební skripta pro všechny oblasti plavby
  • plavební příručky (pilot)
  • literaturu o stavbě a konstrukci lodí
  • jachtařskou literaturu

MĚSTSKÝ PLAVECKÝ BAZÉN

Tyršova 617/6, 353 01 Mariánské Lázně

Správa městských sportovišť zve srdečně všechny příznivce plavání do městského bazénu.

LITA SPORT s.r.o.

5. máje 570, 155 00 Praha

Jsme specializovanou firmou na kompletní vybavení tělocvičen, venkovních a dětských hřišť.

Naše firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 - č. 72273/A/0001/UK/Cz v oboru činnosti dodávky, montáže a následné servisní a revizní činnosti tělocvičného nářadí, posiloven, sportovišť a dětských hřišť.

To nás opravňuje provádět montáže, servis (opravy) a odborné technické kontroly v tělovýchovném zařízení např. ZŠ, MŠ, TJ atd.

Římskokatolická farnost Pečky

Tř. Jana Švermy 50, 289 11 Pečky

Římskokatolická farnost Pečky byla zřízena 1. ledna 1947. Do té doby patřily Pečky s nově vybudovaným kostelem sv. Václava (1913) a farní budovou (1941) k farnosti Dobřichov. Od 1.8.1941 byla zřízena expositura, o rok později byla zavedeny samostatné matriky.

S účinností od 1. ledna 2005 sloučil arcibiskup pražský Miloslav kardinál Vlk Římskokatolickou farnost Dobřichov, Římskokatolickou farnost Plaňany, Římskokatolickou farnost Ratenice a Římskokatolickou farnost Skramníky s Římskokatolickou farností Pečky.

AC Turnov, z.s.

Skálova 207, 511 01 Turnov

Sportovní oddíl s atletickým zaměřením.

FITNESS SLAVIA s.r.o.

Vladivostocká 1460/10, 100 00 Praha

Fitness centrum s profesionálně vybavenou posilovnou, masážemi, soláriem, sálem na aerobic, indoor cycling, cardiozónou a barem. Poradenství ohledně správného cvičení a výživy zajišťují absolventi FTVS, lékaři a odborní trenéři.

I vy s námi můžete nastartovat své podnikání!

Aktivujte si rozšířený firemní záznam v katalogu InFirmy.cz a získejte zvýraznění oproti konkurenci. Buďte s námi vidět tam, kde vás zákazníci skutečně hledají.

  1. Přednostní pozice ve vašem oboru
  2. Více nových zákazníků
  3. Již od 14 Kč / den
Objednejte na telefonu 222 703 501 ještě dnes!
Katalog si právě prohlíží 162 lidí.